AMSTERDAM (Dow Jones)--Fugro nv-onderdeel Fugro Geosciences heeft een offerte uitgebracht bij het Braziliaanse Petrobras om seismisch werk te verrichten voor het onshore Parnaiba basin, zo meldt het blad Upstream vrijdag.
Naast Fugro zouden ook Petroleum Geo-Services Asa en WesternGeco, onderdeel van Schlumberger AG, in de race zijn om data te verzamelen in een gebied van 750 kilometer bij Block- PT-PN-3, aldus Upstream, dat zich baseert op uitspraken van een ´goed-geinformeerde bron´.
Het gaat om een gebied dat een paar kilometer ten westen van het Californische gebied Block BT-PN-8 ligt, waar het Braziliaanse bedrijf OGX claimt een nieuwe exploratiebron te hebben geopend, nadat het een ontdekking deed van een veld dat tussen de 3 biljoen en 5 biljoen kubieke meter aan aardgas zou kunnen opleveren.
Door Maaike Noordhuis; Dow Jones Nieuwsdienst; +31-20-5715201; maaike.noordhuis@dowjones.com